Pitteam

Beste Pitters,

 

Na de Kerstvakantie zijn er een aantal veranderingen in ons Pitteam:

  • We nemen morgen afscheid van Sarah. We zijn haar heel erg dankbaar om de kinderen van de jongste kleuters het afgelopen jaar zo te laten groeien en openbloeien!
  • Vol vertrouwen geven we de klas van de jongste kleuters in handen van Joyce. Zij zal tot de Paasvakantie deze jongste spruiten zo goed mogelijk begeleiden. Vanaf de Paasvakantie verwelkomen we Ilse terug.
  • In de eerste graad kiezen we ervoor om meer ‘mankracht’ in te zetten om de kinderen nog beter te kunnen opvolgen:
    • Evelien keert halftijds terug uit haar ouderschapsverlof en haar talenten versterken de hele eerste graad.
    • We verwelkomen Isolde (zie foto) als nieuwe leerkracht in ons team. Ook zij zal mee de klasleerkrachten van de eerste graad ondersteunen in hun werking (ook de andere graden mogen van haar kwaliteiten genieten). Isolde¬† heeft haar sporen de afgelopen 6 jaar verdiend in Brussel.
  • Judith wordt het aanspreekpunt en boegbeeld van ‘de zorg‘ in heel onze school.

Mochten er nog onduidelijkheden zijn, aarzel niet om mij aan te spreken.